O nas

Posiadamy wysoko wykwalifikowane ekipy doświadczonych pracowników, wyposażonych w profesjonalny sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji instalacji wentylacyjno - klimatyzacyjnej. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie na terenie całej Polski i zapewnić naszym klientom fachową obsługę.

Kadra kierownicza naszej firmy posiada wyższe wykształcenie z zakresu inżynierii środowiska kierunek wentylacja-klimatyzacja, a także uprawnienia do projektowania, montażu i serwisu instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych (łącznie z uprawnieniami budowlanymi).

O nas

Wszyscy pracownicy posiadają świadectwa kwalifikacji, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci grupy 1 oraz grupy 2 na stanowiskach dozoru i eksploatacji. Pracownicy posiadają również badania wysokościowe, zaświadczenia kwalifikacyjne UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego oraz aktualne badania BHP.

Dzięki regularnym szkoleniom w zakresie montażu i serwisu nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, co pozwala na wzrost jakości naszych usług.

Ponadto posiadamy wysokiej klasy narzędzia do montażu i serwisu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Proponowane przez naszą firmę technologie czyszczenia przewodów i urządzeń wentylacyjnych gwarantują Państwa firmie zminimalizowanie kosztów zużywania energii, przy maksymalnej wydajności instalacji, zapewniając odpowiedniej jakości powietrze w pomieszczeniach.

Polecamy nasze usługi
JWT KLIMA

Adres siedziby
JWT KLIMA s.c.
ul. Zakopiańska 58A, 30-418 Kraków
Telefony komórkowe:
+48 600 03 64 64
+48 606 11 38 62
Adres email:
biuro@jwtklima.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu
AUTORYZOWANY PARTNER Jako autoryzowany partner oferujemy serwis popularnych firm